Galeria

Układanie klinkieru ciągnionego - Gress Aragon - Gnojnica

W lipcu 2014 roku wykonywałem tarasy i balkony. Warstwę spadkową wykonałem z zaprawy cekol ZW - 04.  Przy hydroizolacji użyłem Mapei Mapelastik. Klinkier układałem na kleju Mapei Keraflex Maxi S1. Na elewacji układałem kamień, na balkony użyłem listwy okapnikowej aluminiowej.

 

Mieszkanie w bloku - Tarnów

W maju 2014 roku wykonywałem łazienkę w bloku. Montowałem stelaż pod umywalkę i WC. Do wanny montowałem baterię podtynkową z deszczownicą i słuchawką. Wykonywałem półki wnękowe z oświetleniem halogenowym. Zamontowałem wannę z wnęką na nogi, podświetlaną taśmą led. W salonie układałem kamień dekoracyjny z podświetleniem od góry.

 

Łazienka w Zagorzycach

W marcu 2014 roku wykonywałem łazienkę z prysznicem murowanym z bloczków, podłogę obkładałem mozaiką i montowałem drzwi wnękowe, lustro wpuszczałem w płytki.

 

Łazienka w Krakowie

W lutym 2014 roku wykonywałem łazienkę w Krakowie. Montowałem sufit podwieszany z oświetleniem, przerabiałem instalację wodnokanalizacyjną, montowałem półki z oświetleniem led.

 

Łazienki Ropczyce

W styczniu 2014 roku wykonywałem łazienki z płytek 60x30 i mozaiki. Wykonałem półkę żelbetową o gr. 5cm. Montowałem stelaż Geberit. Obudowę wanny owalnej wykonałem ze styroduru i  obłożyłem mozaiką. Glazurę kleiłem na klej Mapei P9, a do mozaiki użyłem kleju gotowego soudal.

 

Remont łazienki Dębica

W listopadzie 2013 roku remontowałem łazienkę w domu. Usunąłem starą glazurę i terakotę, zdemontowałem starą wannę, umywalkę i wc. Instalację wodnokanalizacyjną wymieniłem na nową. Zamontowałem stelaż wc Geberit, baterię podtynkową, wannę z hydromasażem ze zmieniającym się podświetleniem. Nad wanną wykonałem zabudowę ze stelaża i płyt gipsowych. W zabudowie zamontowałem ledy kolorowe i głośniki do radia.

 

Wykańczanie domu w Rzeszowie

We wrześniu i październiku 2013 roku wykańczałem dom w Rzeszowie. W skład zlecenia weszło układanie gresu w garażu, układanie dwóch balkonów, trzech łazienek, kuchni i korytarza. W łazienkach montowałem stelaże Geberit. Zabudowy wykonywałem z płyt gipsowych i montowałem w nich oświetlenie halogenowe i ledowe. Na podłogach w łazienkach zatapiałem maty grzejne DEVI.

 

Układanie płytek klinkierowych Olimpów

W lipcu 2013 roku wykonywałem tarasy, obkładałem słupy i elewację płytkami klinkierowymi, warstwę spadkową wykonałem zaprawą Mapei Niwoplan Plus, nakładaną na warstwę strzepną planicrete.
Hydroizolację wykonałem zaprawą Mapelastik. Do fugowania została użyta fuga Mapei Ultracolor.

 

Taras półokrągły w Warszawie - Białołęka

Układanie Płytek Klinkierowych Paradyż, Warstwa spadkowa 2% wykonana z zaprawy wyrównawczej Cekol Zw-04, hydroizolacja mapelastic, Mapei Keraflex Maxi S1, fuga Mapei Ultracolor, jedna dylatacja na środku tarasu.

 

Remont balkonu i tarasu w Warszawie - Białołęka

 

Remont drewnianego domu w Warszawie - Ujazdów

 

Remont prysznica w miejscowości Kąty Węgierskie

 

Układanie glazury gresu i paneli w Krakowie

 

Wykańczanie domu w Warszawie - Lesznowola

 

Układanie glazury i gresu Warszawa Wawer Klimontowska

 

Układanie gresu na balkonach Lesznowola

 

Układanie balkonów półokrągłych Warszawa - Wilanów

 

Układanie płytek klinkierowych Warszawa

 

Zabudowa wanny półokrągłej Warszawa Żoliborz

 

Układanie glazury Warszawa - Bemowo, kotłownia z okrągłym oknem

 

Układanie glazury travertino Warszawa - Ursynów

 

Układanie glazury i mozaiki Warszawa - Bemowo

 

Remont łazienki Warszawa Wilanów

 

Układanie glazury i gresu polerowanego Warszawa - Białołęka

 

Łazienki Warszawa Włochy

 

Układanie Glazury - Marki

 

Układanie glazury Warszawa - Wola

 

Układanie glazury Warszawa - Białołęka

 

Łazienka w moim domu na piętrze

 

Schody z czarnego gresu

 

Remont tarasu Warszawa Wilanów o powierzchni 70m2

 

Układanie trawertynu i gresu Warszawa Targówek